Jazz e:HEV
Hybrydowe Hondy Jazz i Jazz Crosstar wyposażono w unikatowy układ napędowy e:HEV mogący pracować w jednym z trzech trybów. Dynamiczne i ekonomiczne samochody z funkcją samodzielnego ładowania łączą dynamikę jazdy z efektownym stylem.

NAPRZÓD HONDO JAZZ, NAPRZÓD HYBRYDO

Hybrydowe Hondy Jazz i Jazz Crosstar wyposażono w unikatowy układ napędowy e:HEV mogący pracować w jednym z trzech trybów. Dynamiczne i ekonomiczne samochody z funkcją samodzielnego ładowania łączą dynamikę jazdy z efektownym stylem.

Honda Jazz to pełna hybryda. Gdy naciśniesz pedał przyspieszenia, otrzymasz dodatkowy zastrzyk mocy i momentu obrotowego, inaczej niż w łagodnej hybrydzie.

Samoładująca się hybryda

Poczuj różnicę

Wrażenia z jazdy hybrydową Hondą są jedyne w swoim rodzaju. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu napędów hybrydowych połączone z zaawansowaniem technicznym układu e:HEV sprawiają, że nasze pełne hybrydy mogą pracować na bezszelestnym zasilaniu elektrycznym, czego łagodne hybrydy nie potrafią. Używając jedynie prądu, nowa Jazz oferuje fantastyczne osiągi i realną ekonomikę eksploatacji.

Ikona niskiego zużycia paliwa

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Pełne hybrydy z układem napędowym Honda e:HEV same się ładują, pobierając moc z silnika spalinowego i układu odzyskiwania energii przy hamowaniu. Nie trzeba podłączać zewnętrznego zasilania sieciowego, dzięki czemu oszczędzasz czas i zyskujesz prostotę obsługi.

Ikona 5 lat gwarancji

Wyższa sprawność

Jazz może przejechać nawet 864 km* na jednym baku, a jej emisja CO2 to zaledwie 79–141 (g/km). Co więcej, te imponujące wartości osiąga bez uszczerbku dla komfortu ani osiągów. *Dane WLTP, wersja Jazz Executive.

Ikona liścia

Spokój ducha

Energia z akumulatora nie tylko zasila silniki elektryczne dające samochodowi jego imponujące osiągi, ale również obniża koszty eksploatacji. Wysoka jakość całej konstrukcji jest potwierdzona 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 kilometrów.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastowe przyspieszenie od momentu ruszenia dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje silniki elektryczne razem z silnikiem benzynowym podczas codziennej jazdy w celu zapewnienia optymalnej mocy i niesamowitego przyspieszenia.

Silnik spalinowy Hondy Jazz podtrzymuje wyższą prędkość jazdy na autostradach, równocześnie ładując akumulator.

Hamowanie regeneracyjne wykorzystuje energię generowaną przez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Dowiedz się, co sprawia, że nasze hybrydy są tak wyjątkowe.

ODKRYJ HYBRYDY
Mężczyzna przed Hondą Jazz Crosstar

Jasno o hybrydach

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o napędzie hybrydowym e:HEV i zobaczyć, czym się różni od łagodnej hybrydy lub hybrydy z możliwością ładowania z gniazdka, kliknij przycisk poniżej.

Przyjrzyj się z bliska

Nadwozie

Taffeta White 0 PLN *Na zdjęciu widać wybrany kolor. W celu zapoznania się z pełną gamą opcji kolorystycznych skorzystaj z konfiguratora lub obejrzyj broszurę.
*Na zdjęciu widać wybrany kolor. W celu zapoznania się z pełną gamą opcji kolorystycznych skorzystaj z konfiguratora lub obejrzyj broszurę.
  • Taffeta White 0 PLN
  • Shining Grey 2 500 PLN
  • Crystal Black 2 500 PLN
  • Midnight Blue Beam 2 500 PLN
  • Platinum White 2 500 PLN
  • Premium Crystal Red 3 200 PLN
  • Premium Sunlight White 3 200 PLN

Wnętrze

Half Leather Black Tapicerka łączona czarna materiał / skóra *
*
  • Half Leather Black Tapicerka łączona czarna materiał / skóra
  • Half Leather Grey Tapicerka łączona jasnoszara materiał / skóra

Styl i osiągi

Twoja Honda Jazz zawsze w zasięgu ręki

Aplikacja My Honda+ oferuje szereg usług, które umożliwiają zarządzanie samochodem, gdy znajdujesz się z dala od niego.

Zdalne zablokowanie i odblokowanie umożliwia otwieranie i zamykanie zamków w Twojej Hondzie Jazz z poziomu Twojego smartfona.

System pomocy drogowej Hondy zapewni Ci dodatkowy spokój ducha, w dowolnym miejscu, do którego się udajesz. W przypadku kolizji lub awarii natychmiast skontaktujemy się z Tobą, aby zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli nie pamiętasz, gdzie jest zaparkowana Twoja Honda Jazz, bo nie znasz okolicy, funkcja lokalizowania samochodu w aplikacji pomoże Ci ją znaleźć.

W aplikacji My Honda+ możesz wyznaczyć strefę wokół swojej Hondy Jazz przy użyciu funkcji geofencing. Gdy samochód ją opuści, otrzymasz automatyczne powiadomienie.

Mały samochód bogaty w funkcje.

Który poziom wyposażenia odpowiada Ci najbardziej?

Samochód
Twój wybór
Główne funkcje
 
 
 
Jazz Comfort

Jazz Comfort

Dla osób szukających przestronnego
wnętrza, wysokiego
komfortu i bezpieczeństwa.
Pakiet Honda SENSING
Tryb ECON
Fotele Magic Seats
Jazz Elegance

Jazz Elegance

Dla osób preferujących nieco więcej
luksusu oraz płynną, ale
dynamiczną jazdę.
Honda CONNECT
Przednie i tylne czujniki parkowania
"Tapicerka materiałowa / skórzana"
Jazz Executive

Jazz Executive

Dla kierowców oczekujących praktyczności
i osiągów w połączeniu
z funkcjami premium.
Wyposażenie wersji Elegance, a dodatkowo:
Przyciemniane szyby
System dostępu bezkluczykowego
Podgrzewana kierownica pokryta skórą
Jazz Crosstar

Jazz Crosstar

Dla kierowców chcących jeździć wesoło
wyglądającym SUV-em, który jest
przestronny i uniwersalny.
Wyposażenie unikatowe dla wersji Crosstar, w tym zintegrowane relingi dachowe
16-calowe aluminiowe felgi
Fotele pokryte mocną wodoodporną tkaniną
Zbliżenie na kobietę w samochodzie

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach. Wszystkie te zaawansowane technologie wspierające kierowcę przyczyniły się do uzyskania przez Jazz maksymalnej oceny 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa NCAP.